Partnerzy portalu:

WydarzeniaZaproszenie do udziału w Polskim Stoisku Narodowym na Targach Summer Fancy Food...

Zaproszenie do udziału w Polskim Stoisku Narodowym na Targach Summer Fancy Food Show w Nowym Jorku

Opublikowane:

W dniach 23-25 czerwca 2024 roku, w Nowym Jorku odbędą się prestiżowe targi Summer Fancy Food Show, podczas których Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zorganizuje stoisko informacyjno-promocyjne. To wydarzenie, odbywające się w halach wystawienniczych Jacob Javits Centre, jest największym spotkaniem branży spożywczej w Ameryce Północnej.

Dlaczego warto wziąć udział?

Każda edycja targów Summer Fancy Food Show przyciąga tysiące wystawców z całego świata, w tym również licznie reprezentowane są polskie firmy z sektora rolno-spożywczego. Uczestnictwo w tym wydarzeniu pozwala na popularyzację wysokiej jakości polskich produktów rolno-spożywczych oraz budowanie pozytywnego wizerunku polskiej żywności na arenie międzynarodowej. To doskonała okazja dla polskich producentów, aby zaprezentować swoje produkty szerokiemu gronu odbiorców oraz nawiązać wartościowe kontakty biznesowe.

Zaproszenie dla polskich firm

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza polskie firmy i producentów żywności wysokiej jakości do udziału w Polskim Stoisku Narodowym. Przedsiębiorcy mogą dostarczyć próbki swoich produktów, które będą prezentowane na stoisku MRiRW. Ponadto, istnieje możliwość bezpośredniego uczestnictwa przedstawicieli firm w targach.

Ważne informacje organizacyjne

Ministerstwo nie pokrywa kosztów związanych z udziałem w targach, takich jak wizy, przeloty, zakwaterowanie czy wyżywienie. Firmy zainteresowane udziałem muszą przesłać informację potwierdzającą dostarczenie produktów wraz z danymi osoby odpowiedzialnej za koordynację działań, korzystając z formularza zgłoszeniowego. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 maja 2024 roku, a zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: [email protected].

Zasady naboru

Pierwszeństwo udziału w Polskim Stoisku Narodowym mają bezpośredni producenci. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników, aby zapewnić różnorodność branż oraz pełny potencjał eksportowy polskich firm produkujących żywność. Po zakończeniu naboru, zakwalifikowane firmy zostaną poinformowane o decyzji drogą mailową. Przedsiębiorcy, którzy nie zostaną zakwalifikowani, nie będą mieli możliwości odwołania się od decyzji.

Zobacz także: Branża mleczarska w 2023: Znaczące pogorszenie wyników finansowych

ŹródłoMRiRW

Udostępnij ten artykuł

spot_imgspot_img

Najczęściej czytane

Więcej podobnych

Rynek mleka w UE: ceny serów lekko w dół, mleko nadal drożeje

W lutym 2025 roku średnia cena mleka w Unii...

Pryszczyca: Polska gotowa na każdy scenariusz – najnowsze informacje z MRiRW

Mimo że w Polsce nie odnotowano przypadków pryszczycy, Ministerstwo...

​Zalecenia PIM w związku z zagrożeniem pryszczycą: Jak chronić gospodarstwa mleczne?

W obliczu realnego zagrożenia pryszczycą, Polska Izba Mleka (PIM)...

Pryszczyca 2025 – Co musisz wiedzieć? Aktualizacja działań prewencyjnych na Podkarpaciu

Zagrożenie pryszczycą nie słabnie. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi...